Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

apartamenty na wynajem Kołobrzeg, gdzie szukać?

apartamenty na wynajem Kołobrzeg, gdzie szukać?

Gdzie znajdę apartament do wynajmu w Kołobrzegu? Polecajcie jakieś sprawdzone miejsca? Czekam na odpowiedzi.

Babeczka

Posty: 3

 
Apartamenty są super. Olbrzymie, komfortowe i niezwykle dobrze wyposażone. Według mnie nic tańszego i lepszego się nie znajdzie, dlatego należałoby to rezerwować.

Aweeee

Posty: 13

 
Apartamenty są super. Duże, komfortowe i bardzo dobrze wyposażone. Według mnie nic tańszego i lepszego się nie znajdzie, dlatego warto to rezerwować.

untelekt

Posty: 5

 
My, jeżeli wybieramy jakieś miejsce to sprawdzamy czy ma udogodnienia dla całej rodziny. Na pewno basen to nad morzem podstawa i to sprawdzamy. Przydaje się plac zabaw, jest też sauna. Wtedy wszyscy dobrze bawią.

Aweer56

Posty: 4

 
Jeśli interesują Was apartamenty w Kołobrzegu i cennik to macie go tutaj http://www.balticpolanki.eu/pl/cennik/. Warto u nich wynajmować, bo mają baseny sauny, place zabaw. Dla mnie to najlepsze miejsce do spędzenia wakacji. Polecam wszystkim.

labuh

Posty: 6

 
Gdyby pogoda nad morzem była lepsza to nie zamieniłbym tego miejsca na żadne różne. Ten piękny piasek to właśnie coś, czego brakuje mi w krajach południowych. Lubię polskie morze, dlatego niezmiernie cetnie jeździmy z rodziną nad nie. Jeśli ktoś jeszcze nie był nad morzem to polecam pojechać i się przekonać jak to jest.

namok

Posty: 5