Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

przedszkole warszawa wilanów, polecicie ?

przedszkole warszawa wilanów, polecicie ?

Niedługo planuję zapisać swoje dziecko do prywatnego przedszkola miasteczko wilanów. Nie wiem zupełnie, jakie wybrać. Polecicie mi coś?

Dagmara87

Posty: 2

 
Moje dziecko chodzi do przedszkola warszawa wilanów, ofertę możecie zobaczyć na stronie internetowej. Wszystko mają w szczególności opisane. Moja córka uwielbia tam chodzić. Tu macie linka www.karate-kids.pl.

staryy67

Posty: 12

 
Napewno musisz wybrać takie przedszkole miasteczko wilanów, w jakim pracują fachowi i wykwalifikowani ludzie. Zajęcia nie są, aż tak ważne.

serbuś

Posty: 3

 
Napewno musisz wybrać takie przedszkole miasteczko wilanów, w którym pracują doświadczeni i wykwalifikowani ludzie to jest najważniejsze w przedszkolu.

gruszk56

Posty: 9

 
Mój synek jak miał skończone prawie 3 lata, kiedy zapisaliśmy go do przedszkola miasteczko wilanów. Później chcieliśmy posłać go jako 4-latka do państwowego, jednakże nie było miejsca.

słodkaM

Posty: 4

 
Masz rację, nie każdemu będą pasować zajęcia lub też koszty, jakie trzeba opłacić zapisując dziecko do przedszkola na wilanowie.

Zdzichu 

Posty: 3

 
Mój synek jak miał skończone prawie 3 lata, kiedy zapisaliśmy go do przedszkola miasteczko wilanów. Następnie chcieliśmy posłać go jako 4-latka do państwowego, jednak nie było miejsca.

Gargamel5

Posty: 6

 
W przedszkolu miasteczko wilanów są prowadzone zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, taneczne, plastyczne, gimnastyczne, logopedyczne i wiele innych. Polecam bardzo prywatne przedszkola.

Januszek

Posty: 3