Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Czy polecicie miejsce do pływania na kajakach ?

Czy polecicie miejsce do pływania na kajakach ?

Czy jest tu może jakiś miłośnik spływów kajakowych, który byłby w stanie udzielić mi rad na co należy się przygotować podczas takiego spływu? Mam również pytanie odnośnie tego czy powinienem coś ze sobą wziąć czy wszystko co jest potrzebne otrzymam na miejscu?

Rico

Posty: 10

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych osób z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się naprawdę świetnie.

wiesław11

Posty: 11

 
Jeśli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest niezwykle mnóstwo kajaków na jakich będziesz mógł pływać.

TomekK

Posty: 19

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

prostaczek4

Posty: 9

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach albowiem spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest rzeczywiście bardzo niewielkie.

23-Obert

Posty: 18

 
Spływ kajakowy to doskonała rozrywka dla każdej osoby i jak najniezwyklej pożądane byłoby wziąć w nim udział nawet jeśli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

bjebeee

Posty: 15

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach albowiem sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Oct714

Posty: 15

 
Oczywiście, że kajaki to doskonały sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy warto.

edyta123

Posty: 13

 
Nie ulega wątpliwości, iż na każdym spływie kajakowym otrzymasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz pozyskać stosowne przeszkolenie aby sobie poradzić.

AlllB

Posty: 18

 
Nie ulega wątpliwości należałoby posiadać umiejętność pływania na kajakach natomiast jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz bowiem będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

namok

Posty: 8