Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

doradca kredytowy lublin, gdzie szukać ?

doradca kredytowy lublin, gdzie szukać ?

Jak to dzisiaj jest z kredytami hipotecznymi w Lublinie? Łatwo można dostać czy trzeba się mocno starać?

lalunia333

Posty: 1

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, natomiast gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niesłychanie kosztowne i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a poniektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo inaczej nie nabędę sobie mieszkania.

Buła

Posty: 9

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem oczywiście z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bo jest o wiele bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

Frasiek22

Posty: 3

 
Chętnie bym zaciągnął kredyt, ale w Polsce są one bardzo drogie. Jeśli przeliczyć zarobki i wysokość rat i koszty kredytu to trudno byłoby znaleźć państwo, które jest droższe. Musze jeszcze długo poczekać na zmiany.

Lupusx

Posty: 2

 
Mnie doradca finansowy z Lublina bardzo, ale to bardzo pomógł. Nie wiedziałem, że to nic nie kosztuje i że można tak wiele na tym zyskać. Polecam specjalistę od kredytów.

uluszka

Posty: 4

 
Kilka dni temu byłem u doradcy kredytowego w Lublinie. Ofertę należałem na stronie http://kredytuoli.pl i byłe miło zaskoczony. Pozyskałem fachową pomoc, wszystko miałem dokładnie wytłumaczone. Takie rozwiązanie to ja rozumiem.

Dziadek

Posty: 23

 
W ostatnich latach trudniej zdobyć kredyt, dlatego trzeba się liczyć na wpłaty z swojej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Pożądane byłoby, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bowiem wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest bardzo korzystne.

Czajkow34

Posty: 2

 
Według mnie, jeśli korzystać z pomocy doradcy kredytowe z Lublina to tylko z osoby niezależnie. Do banku szkoda iść, bo to przecież ich człowiek i przedstawi ich ofertę, jaką najlepszą.

pawel253

Posty: 8

 
W ostatnich latach trudniej dostać kredyt, dlatego trzeba się liczyć na wpłaty z własnej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Warto, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bo wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest bardzo korzystne.

Marti

Posty: 11

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, ale gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są bardzo drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo inaczej nie kupię sobie mieszkania.

Złoty

Posty: 6