Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Pizza Ostrowiec, gdzie dobre ?

Pizza Ostrowiec, gdzie dobre ?

Witam, znacie jakąś tanią pizzerię w Ostrowcu? Wydaje mi się, że w naszym mieście są wygórowane ceny odnośnie tego typu potraw. Gdzie zamawiacie pizzę i jesteście happy? Pozdrawiam.

Czarek

Posty: 16

 
Marzy wam się dobra pizza? U nas w Ostrowcu macie tę możliwość zagwarantowaną. Kochani w tym mobilnym lokalu można naprawdę zjeść smacznie i to wcale nie drogo. Niedawno miałam akurat okazję tam się gościć ze znajomymi i odniosłam ekstra wrażenie, dlatego wszystkim gorąco polecam. Nie ma co szukać dalej, uderzajcie tam gdzie ja. Pozdrawiam.

23-Obert

Posty: 18

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat porządnej pizzy w Ostrowcu. Nie niezwykle też gustuję w takim repertuarze:) Niemniej jednak od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeśli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała skorzystać z mobilnej oferty do domu?

Kuniarz

Posty: 21

 
Takiej dobrej pizzy jak tutaj w Ostrowcu, nigdzie nie uświadczysz. Możesz przyjść z dzieciakami i smacznie sobie pojedzą. Moje zawsze zadowolone, gdy ruszamy na podbój pizzerii.

daron64

Posty: 22

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, że to całkiem dobry lokal.

Kuniarz

Posty: 15

 
Jeśli chcecie zasmakować czym naprawdę jest burger, polecam ten lokal w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Tu nigdy nie ma lipy, a świeże produkty masz gwarantowane. Mega wyżerka, o której marzy się każdemu, zwłaszcza wieczorkami:) Polecam, musicie tam przyjść.

pawel253

Posty: 17

 
Dla mnie tania pizzeria nie gra roli. W końcu wybieram się do lokalu po to, żeby smacznie zjeść, a nawet jeżeli chodzi o Ostrowiec to nie wydaje mi się żeby w takich lokalach było istotnie drogo.

Ciapek

Posty: 14

 
O dobrą pizzerię w Ostrowcu zawsze było trudno. Odkąd poznałam ten lokal, mam wrażenie, że poznałam inny smak placka, którego znam przecież od dziecka. Kochani nie zastanawiajcie się u nich można bez obaw zamawiać. A w lokalu jest jak u mamy. Pozdrawiam.

Wygodniśś

Posty: 21

 
ie jem często takich przysmaków, ale burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest rzeczywiście całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Warto też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

Aweer56

Posty: 5