Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

szkoła jazdy w Wieliczce, sprawdzona firma ?

szkoła jazdy w Wieliczce, sprawdzona firma ?

A może orientujecie się, jaką naukę jazdy wybrać w Wieliczce? Może rzeczywiście ofert nie brakuje, ale pytam, bo chciałbym mieć pewność co do profesjonalnej firmy. Oczywiście z góry dziękuję za pomoc.

nero45

Posty: 15

 
To jeśli wybiorę naukę jazdy w Wieliczce w trybie szybszym to ile będę musiał zapłacić więcej? W sumie to mam obawy co do takiego rozwiązania, bo u mnie z nauką trochę krucho i nie wiem, czy będzie mi się to w ogóle opłacało.

emsoN

Posty: 23

 
OSK Kraków wilkar.pl – polecam, albowiem to szkoła, której można zaufać. Odpowiednio cała moja rodzina, czyli mama, ja, brat i siostra braliśmy u nich lekcje i każdy ma tę samą dobrą opinię. Mam nadzieję, iż i wam spodoba się podejście instruktorów. Zero mowy o chamstwie itp. niekulturalnych zachowaniach. Naprawdę polecam.

johncena67

Posty: 14

 
Nie wydaje mi się, byś znalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 zł. To kwota, jaka jest chyba dzisiaj najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, niemniej jednak brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

Wygodniś22

Posty: 13

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują. To etap w życiu, który trzeba przejść i już. Zawsze można zdecydować się na dodatkową pomoc, jak jazdy doszkalające w Krakowie. Ja tak zrobiłem i zdałem egzamin za pierwszym razem.

Black_Riot

Posty: 13

 
To jeśli wybiorę naukę jazdy w Wieliczce w trybie szybszym to ile będę musiał zapłacić więcej? W sumie to mam obawy co do takiego rozwiązania, bowiem u mnie z nauką troszkę krucho i nie wiem, czy będzie mi się to w ogóle opłacało.

beata77

Posty: 10

 
To może i ja tak zrobię. Myślałam już, żeby wykupić sobie jazdy doszkalające w Skawinie, bo przerwa chyba zbyt długa, żeby tylko z mężem pojeździć dla pewności. Przyda się jakiś profesjonalista od tych spraw :)

Kirrin45

Posty: 23