Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Testy na certyfikat księgowego, sklep internetowy

Testy na certyfikat księgowego, sklep internetowy

Hejka. Wkrótce muszę zdać testy na certyfikat księgowego, lecz nie mam pojęcia, w jaki sposób się do nich przygotować. Czy wyśmienitym pomysłem będzie kupowanie zestawu testów, który będę na bieżąco rozwiązywał?

Boss

Posty: 15

 
Hej. Teraz codziennie odpalam testy do straży granicznej, bo mam świadomość terminu egzaminów, które zbliżają się wielkimi krokami. Przyznam, że trzeba mieć dużą wiedzę na temat funkcjonowania administracji publicznej, znać odpowiedzi na pytania w obcych językach, a także poradzić sobie ze skomplikowanymi testami psychologicznymi.

chmiel80

Posty: 20

 
Hej. Miałem problemy, gdy przedmiotem mojego zainteresowania były testy na przewoźnika. Musiałem podchodzić do nich trzykrotnie, aby zakończyć pozytywnym wynikiem, bo okazały się bardzo trudne. Jednocześnie warto zaznaczyć, że nie byłem sam, bo większość zdających miała kolejne podejście :)

Klakier

Posty: 18

 
Hej. Jeśli ciekawi Was, ile pytań obejmują testy na celnika to mogę podpowiedzieć, że są to 202 pytania otwarte z koniecznością udzielenia odpowiedzi, ale także 576 pytań, które są zamknięte, a więc potrzebujecie wybrać jedną prawidłową odpowiedź. Warto zadbać, aby baza pytań była aktualna.

ombre070

Posty: 16

 
Hejka.

Chcąc zostać samodzielnym księgowym musiałem przebrnąć przez testy na certyfikat księgowego, co na szczęście mi się udało. Było to poprzedzone kilkoma tygodniami intensywnej nauki, gdy wszelkie inne obowiązki odeszły na dalszy plan. Dzięki temu certyfikatowi mogę samodzielnie prowadzić księgi rachunkowe – REWELACJA!

giurent

Posty: 21

 
Hejka.
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że testy na przewoźnika obejmują tak mnóstwo sfer. Musiałem posiąść między innymi podstawową wiedzę z zakresu prawa finansowego, kredytów oraz tworzenia dokumentacji i obowiązujących procedur celnych.

Pamiętajcie, że bardzo istotne jest to, aby testy były aktualne, bo inaczej Wasz wysiłek pójdzie na marne.

Gucio

Posty: 19

 
Witam serdecznie. Niektórym dużo trudności sprawiają testy na celnika. W mojej opinii (sam niedawno zdawałem te testy) nikt nie powinien mieć problemu, jeśli poświęci odpowiednią ilość czasu na zapoznanie się z pytaniami i odpowiedziami, które wcale nie są skomplikowane.

Mnicho56

Posty: 21

 
Cześć. Dzięki zamówionemu przez Internet zestawowi dowiedziałem się, w jaki sposób wyglądają testy do służby więziennej.

Ponadto pozyskałem poradnik, jak dobrze wypaść na teście multiselect oraz stworzyć dokumenty ubiegając się o pracę w służbie więziennej. Polecam!

fuey

Posty: 21

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, że test multiselect potrzebuje bardzo mnóstwo zaangażowania podczas codziennej nauki, gdy chodzi o kandydata do pracy w policji. Osobiście zamówiłem ten zestaw: http://www.odpowiedzi.com.pl/21-multiselect-z-odpowiedziami.html i właśnie się z niego uczę :)

Ticket2Hell

Posty: 19

 
Hejka. Trudno mi odpowiedzieć na Wasze pytania, jakim stopniem trudności charakteryzują się testy do policji. To indywidualna kwestia, bo dla każdego co innego jest trudne. Osobiście miałem do czynienia z liczbą prawie 600 pytań, które charakteryzowały moje zachowania. Odpowiedzi w zdecydowanej większości musiały być rzecz jasna prawidłowe.

add1cted

Posty: 26