Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Kursy tańca w Gliwicach, jaka szkoła ?

Kursy tańca w Gliwicach, jaka szkoła ?

Czy ktoś z was posiada dziecko w wieku pięciu lat i jest w stanie powiedzieć, czy warto pociechę w takim wieku kierować do szkoły tańca?

WalSystem

Posty: 6

 
Sam tańca uczyłem się jedynie w klubach i muszę przyznać, iż radzę sobie na parkiecie dość dobrze i przede wszystkim czuję się na nim faktycznie bardzo swobodnie.

labuh

Posty: 7

 
Spośród dużo szkół tańca w Gliwicach w większości możliwe jest pozyskanie rzeczywiście solidnych podstaw do tego, aby niesłychanie dobrze radzić sobie na parkiecie. Nie można dlatego niesłychanie ogromnej wagi przywiązywać do samej szkoły. Osoba, która naprawdę chce dostać umiejętności tańczenia będzie w stanie dokonać tego w każdej szkole pod warunkiem stosowania się do wytycznych.

mmmm56

Posty: 15

 
Osobiście nigdy nie chodziłem do szkoły tańca, a myślę, iż na parkiecie radzę sobie dość dobrze. Moim zdaniem zatem taniec nie jest niezmiernie mocno uzależniony od samej szkoły tańca.

Ptaszyna

Posty: 19

 
Jeżeli wstydzisz się tańczyć to uważam, że pomóc jest w stanie tylko dobra szkoła tańca. W niej bowiem poznasz zasady jakie kierują tańcem i dowiesz się dlaczego nie można się wstydzić. Wraz ze wzrostem umiejętności będziesz czuł się na parkiecie znacznie lepiej. Dzięki temu na imprezach staniesz się bardziej towarzyski i znacznie lepiej będziesz radzić sobie na nich.

hejhej00

Posty: 17

 
Uważam, iż umiejętność tańca jest niesamowicie przydatna i jak najniezwyklej warto zrobić wszystko, aby ją dostać. Dzięki temu funkcjonowanie staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Moim zdaniem nie ma kompletnie żadnych przeciwwskazań, aby naukę rozpocząć w późnym wieku.

Annna1

Posty: 30

 
Mój syn poprzez krótki czas uczęszczał do szkoły tańca: http://www.3arte.pl, i nauczył się naprawdę mnóstwo. Niestety późniejszy brak czasu nie pozwolił mu na kontynuowanie nauki co nie zmienia faktu, że bardzo chwalił zajęcia.

jajaek34

Posty: 22

 
Dziś taniec wśród młodych ludzi został niesłychanie mocno zmodyfikowany wobec klasycznych zasad. Dlatego też nie jest konieczne uczenie się określonych stylów tańca. Wystarczy bowiem postawić na swobodę ruchów i poznanie paru podstawowych kroków, aby idealnie radzić sobie na parkiecie.

secret santa

Posty: 26

 
Zdecydowanie odradzam korzystanie z niesprawdzonych szkół tańca, gdyż nauka w nich nie należy do bardzo przyjemnych. Przy tym mogą one wyrządzić zdecydowanie więcej szkód niż pożytku. Każdemu bardzo mocno odradzam wobec tego decydowanie się na tego typu produkty i korzystanie z nich. Moim zdaniem nie są one warte zainteresowania i zdecydowanie lepiej ich unikać.

Ralphy

Posty: 20