Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

budowa domku letniskowego cena, gdzie polecicie ?

budowa domku letniskowego cena, gdzie polecicie ?

Rozglądam się za domkiem na działkę. Myślę nad drewnianym obiektem. Gdzie mogę kupić domek bez pozwolenia na działkę ogrodową?

nerkuś

Posty: 1

 
Jeżeli szukasz domek bez pozwolenia to pamiętaj, iż nie może on być większy niż 35m2. Sprawdź oferty w sklepach internetowych. Są na ogół tańsze niż u lokalnych przedsiębiorców.

mikesmith0103

Posty: 2

 
Słyszałam o tym, że właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, że nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie dużego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

Katolik

Posty: 14

 
Powiem Ci, iż ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, wobec tego posłuży nam poprzez dużo lat.

wisła1905

Posty: 9

 
Marzy mi się domek letniskowy, posiadam projekt 35m2, niemniej jednak jeszcze nie wiem, której firmie zlecić produkcję. Chciałabym też zaoszczędzić na montażu, więc u mnie wchodzą w grę domki do samodzielnego montażu.

jurecekk5

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o tanie domki drewniane to szukaj w internecie u producentów. Przed zakupem, należałoby sprawdzać opinie oraz recenzję na temat danej firmy.

Kwatuszek

Posty: 3

 
Ja mogę z całego serca polecić Ci w tej firmie https://kupdomekletniskowy.pl domek letniskowy, cena budowy nie jest niezwykle wysoka. Domki robią z wysokiej jakości drewna. Domek stoi u mnie w ogrodzie 5 rok i wszystko jest z nim ok. Posłuży nam jeszcze dużo lat.

fuszerk78

Posty: 5

 
Tanie domki drewniane odnajdziesz na stronach internetowych producentów. Czasem możesz odszukać małe domki w sklepach budowlanych. Tylko są one niesłychanie kosztowne i kiepskiej jakości.

OliToli56

Posty: 4