Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Hurtownia perfum, gdzie warto ?

Hurtownia perfum, gdzie warto ?

Z uwagi na kosmiczne ceny perfum w Polsce, szukam w Anglii hurtowni kosmetyków ;) Akurat tutaj teraz przebywam i jeszcze trochę będę, ale ni w ząb nie wiem, gdzie co i jak. Mogłabym nawet złożyć zamówienie online :)

mnichhhu8

Posty: 10

 
A jakbym chciała kupić w detalu, to czy też się opłaca? Sporo słyszałam i czytałam, że perfumy projektantów w Anglii to ceny nawet o połowę niższe niż w Polsce.

TomekK

Posty: 19

 
Zbadać firmę to żaden problem :) Dzięki opiniom można się teraz dowiedzieć o sporo więcej niż kiedyś. Swoją drogą hurtownia perfum bez względu skąd będzie to zawsze niższe ceny.

bartek33

Posty: 10

 
Pod kątem markowych perfum w Anglii jest naprawdę całkiem spoko. To inne realia, więc i ceny kosmetyków są tu oczywiście zdecydowanie niższe. Zwłaszcza jeśli tu mieszkasz to jest bajka :) Polecam przyjazd :)

Fanatyk

Posty: 15

 
Nie narzekajcie. Większość hurtowni z perfumami w Anglii nie żąda zamówień olbrzymich ilości. Jest normalnie podana cena, od której realizują zamówienia z przesyłką. A bezpośrednio to możesz przyjść i zakupić sobie jeden flakonik :)

Strzała

Posty: 8

 
Proponuję zerknąć sobie na oferty z UK i porównać ceny. Niektóre markowe perfumy mają ceny porównywalne z naszymi, ale większość jest sporo tańszych. Jestem w Anglii od ponad trzech lat. Nietrudno jest tu znaleźć dobre oferty. Zwłaszcza jeśli chcesz kupić hurtem dają jeszcze większe zniżki. Hurtem nie chodzi o mega wielkie ilości :D

vocalset

Posty: 18

 
W takie obniżki nie wierzę :D No chyba, że chcesz zamówić czegoś naprawdę większą ilość. Znajoma miała kiedyś kontakt do dystrybutora perfum w UK i owszem miała dużo taniej, ale musiała zamawiać na jakąś tam minimalną kwotę. Pojedynczo to się chyba nie opłaca, bo trzeba doliczyć koszt przesyłki.

edyta123

Posty: 13

 
Tzn. dokładnie ile da się zaoszczędzić na takich perfumach projektantów. Jestem ciekawa, albowiem może zaproponujecie tutaj jakieś wiarygodne źródło i się skuszę. Zawsze musi być ten pierwszy raz :)

Facio

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o perfumy projektantów w Anglii to naturalnie, że są tańsze. Można zerknąć sobie na tę stronkę https://makeupmania.eu. Znam to miejsce, bowiem już kilkukrotnie kupowałem u nich i chwalę sobie współpracę. Jest chyba jakaś kwota minimalnego zamówienia online. Można też naturalnie bezpośrednio :)

Dziadek

Posty: 25

 
Też zwykle robię zapasy tego rodzaju. Mam swoją zaufaną hurtownię kosmetyczną w Anglii, w jakiej zawsze są dobre ceny. Ale to bez wątpienia nie jedyna. Wiem, iż dużo z nich działa online. Może to rzeczywiście sposób na tańsze produkty kosmetyczne bez wychodzenia z domu :D

Wygodniś22

Posty: 13