Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Panowie, zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć przy organizacji domowej siłowni. Jak u was wyszło? U mnie trochę mało miejsca, można powiedzieć 2 przeciętnej wielkości piwnice.

Fiflek

Posty: 5

 
Bierz możliwie najbardziej elastyczny sprzęt, gdzie możesz zmienić szybko przeznaczenie, ewentualnie formę treningu.

Oct714

Posty: 7

 
Ławeczka, hantle, gumy na podłogę i jakiś mocniejszy expander, ewentualnie drążek wkręcany do ściany dla bezpieczeństwa i masz naprawdę spoko zestaw.

pantin

Posty: 17

 
Sprzęt swoją drogą, ale zastanów się jeszcze nad wentylacją pomieszczenia, w którym wykonujesz ćwiczenia. Po dłuższym czasie uwierz, podziękujesz mi.

miś_biały

Posty: 5

 
Niezłe walki do masażu mają w https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_WALKI-ROLLERY-176.html i u mnie najważniejsza forma rozgrzewki przyznam szczerze. Trener personalny mnie do rollerów przekonał. Dzięki nim uzyskujesz przyśpieszoną regenerację mięśni, nie ma też takiego ryzyka wystąpienia kontuzji przy czymś bardziej intensywnym.

dobrawka

Posty: 17

 
Przyznam, że już sobie życia nie wyobrażam bez domowej siłowni. Teraz wstaję o 5, robię godzinę cardio, a jak wracam z pracy to siłowy w domu, po prostu macham sztangą i jest naprawdę solidny wynik. Oczywiście codziennie, jeden dzień tylko wolny w tygodniu.

Skuteczność

Posty: 12