Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

czyszczenie dywanów Tuchola ??

czyszczenie dywanów Tuchola ??

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, albowiem widzę, iż odkurzanie już niewiele potrafi tutaj wskórać :) Czekam i z góry niezmiernie dziękuję.

Boss

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o pranie dywanów w Świeciu, to korzystałam z pralni, która naprawdę jest skuteczna. Zabezpieczyli potem dywan specjalną warstwą i teraz nie chłonie tak niezwykle zanieczyszczeń.

inhuman

Posty: 18

 
Nigdy nie prałam dywanów tak fachowo. Nie oddawałam do pralni, ale żeby pozbyć się sierści, to chyba będę musiała skorzystać z jakiegoś sprawdzonego czyszczenia dywanów w Świeciu. Może polecacie jakąś pralnię.

Polaczek90

Posty: 17

 
Dokładnie tak jest. Bez prania dywanów, z którego korzystam w Tucholi, mój dom byłby nie do życia. Po wypraniu dywan zawsze pachnie i jest świeżutki. Mam dwa olbrzymie dywany, jakie bez czyszczenia w pralni nie wyglądałyby dobrze i nie były bezpieczne dla dzieci.

Robuś

Posty: 13

 
Jak ktoś szuka sprawdzonej pralni w Chojnicach, to polecam to miejsce http://www.pralniadywanow.eu. Mam nadzieję, że skorzystacie, bo to naprawdę skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin profesjonalnymi metodami.

mateo29

Posty: 18

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Szukam dobrej pralni, ale muszę być pewna, że robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

Adi666

Posty: 19

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, ale też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

mew soncz7777

Posty: 14

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, iż skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, albowiem teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

Bialy_Wilkos

Posty: 9