Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

podolog Warszawa, proszę o pomoc

podolog Warszawa, proszę o pomoc

Odwiedzał ktoś podogabinet w Warszawie? Są tam specjaliści? Chce na razie udać się na konsulacie i zobaczyć, co tam się u mnie dzieje.

Dziadek

Posty: 1

 
Mnie na odciski pomagają plastry. Nie mam nigdy zbyt olbrzymich odcisków, dlatego może, dlatego taka metoda działa. Nie wycinałem nigdy po prostu samo się to wchłania później. U podologa jeszcze nie byłem. Nie wiem czy chce żeby mi coś tam wycinali. Panicznie się boje takich zabiegów, dlatego z nimi zwlekam.

edmund

Posty: 7

 
Dla mnie najgorsze były odciski, bo nie mogłem kroku zrobić. Nie wiem jak dawniej ludzie dawali sobie z tym radę? Przecież dawniej też była podologia w Warszawie i można było się zgłosić. Na pewno metody leczenia się zmieniły.

nighthaze

Posty: 2

 
Korzystałem z gabinetu podologicznego w Warszawie. Miałem tylko konsultacje i okazało się, że to drobne obtarcia. Na szczęście nic poważniejszego nie było. Wiem, że trafiają tam nawet bardzo ciężkie przypadki i podolog robi wszystko żeby można było im pomóc.

alus

Posty: 6

 
Nie wiem czy iść do podologa, bo trochę się tej grzybicy wstydzę. Mój ojciec od lat ma i ja załapałem od niego. Na razie stosuje te reklamowe środki, ale nie za bardzo widzę poprawę. Może jeszcze trochę poczekać i dopiero wtedy umówię się na wizytę u specjalisty.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Mam cukrzyce, dlatego u mnie badania przeprowadzane są bardzo częstokroć. Podolog z Warszawy bardzo dokładnie sprawdza czy nie ma jakiś zmian. Ten, kto ma cukrzyce wie jak się kończą rany na stopach? Nie chce się to goić, i pojawia się stopa cukrzycowa. Taniej jest uciąć nogę niż ją leczyć, dlatego należałoby o stopy dbać.

Garguł12

Posty: 10

 
Wybrałem podogabinet z Warszawy i jestem zaspokojony. Oferta macie tutaj https://podogabinet.pl. Są niesłychanie dobrze przygotowani i wykonują mnóstwo zabiegów.

jommen

Posty: 3

 
Kiedyś ludzie bardziej się męczyli. Wycinali żyletką odciski, które odrastały i nic to nie dawało. Dzisiaj są lepsze metody. Jeśli ma nie być odcisków to trzeba wyciąć go w całości włącznie z rdzeniem. Wtedy daje to efekty.

Laleczka

Posty: 7