Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Prosze o radę odnośnie hostingu

Prosze o radę odnośnie hostingu

Cześć.

Od paru tygodni waham się jaki wybrać hosting, bowiem obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, jakie obejmuje fotografie. Czy ilość transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie znacząca?

giurent

Posty: 21

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj wyśmienitą ofertą hostingu, jaką dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z jakiego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 zł rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie weseli. Szkoda, iż nie stać mnie na opcję Business za 249 złotych, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

Demi45P

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, które okazały się faktycznie korzystne, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że dziś co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

mobista

Posty: 17

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale szybko przekonałem się, iż i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

Intro_69

Posty: 26

 
Cześć, tu Łukasz.

Niedawno kupowałem nowy hosting www, przed którym postawiłem szereg wymagań. Zdziwiłem się, że owe kryteria spełnia co najmniej kilkanaście ofert. Muszę powiedzieć, że na rynku jest dość wyrównana konkurencja, która zaciekle walczy o nowych klientów.

Czarek

Posty: 25

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując liczba transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża liczba miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

nero45

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć inne żądania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, niemniej jednak inni brali pod spostrzeżenie dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

magic17

Posty: 15