Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Ochrona dziecka przez podsłuch?

Ochrona dziecka przez podsłuch?

Hej. Czy uważacie, że podsłuch w telefonie to dobry sposób na lepsze kontrolowanie mojej nastoletniej córki?

Robuś

Posty: 15

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby umieścić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, że to nie jest tanie rozwiązanie. Niektórzy wyobrażają sobie, że to pluskwa w telefonie, a tak naprawdę da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, która rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

kubaraj

Posty: 25

 
Z pomocą spyphone, a więc aplikacji, jaką zainstalowałem na czyimś telefonie, a później ukryłem mam dostęp do bardzo wielu ciekawych informacji. Zależało mi szczególnie na potwierdzeniu czegoś, co podejrzewałem. Taki podsłuch pozwolił mi uświadomić sobie kilka spraw.

ciopix

Posty: 16

 
Z mojej perspektywy bardzo ważny był fakt, iż aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, bo takowego używa się w mojej firmie. Chciałem sprawdzić czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, bo często mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

jumbertus

Posty: 18

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby posadzić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, iż to nie jest tanie rozwiązanie. Poniektórzy wyobrażają sobie, iż to pluskwa w telefonie, a tak faktycznie da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, jaka rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

fidelio

Posty: 28

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, iż zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i prędko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, iż coś jest nie tak, natomiast nie chciałem jej śledzić, albowiem wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to znakomita sprawa :)

endrjuuu

Posty: 18

 
Osobiście mogę bardzo mocno polecić aplikację Spyphone, która znacząco pomogła rozwiać mi wiele wątpliwości.

Skorzystałem z oferty znalezionej tutaj: http://spyphonesoft.pl. Taki sposób kontroli nad pracownikami przyniósł mi wiele… wiedzy, oszczędności i doświadczenia na przyszłość. Teraz lepiej dobieram osoby, które zatrudniam, a aplikacja jest w 100% godna uwagi! :)

Zbyszek

Posty: 14

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli oczywiście spyphone, która jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

NowePRO

Posty: 21

 
Z mojej perspektywy niezmiernie istotny był fakt, że aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, bo takowego używa się w mojej firmie. Chciałem sprawdzić czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, bo częstokroć mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

Xeeron

Posty: 22

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, że będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, ale to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie rozmowy, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na odpowiednią stronę przez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, że jest wart swojej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

madDog

Posty: 21