Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Darmowe mp3, gdzie znajdę ?

Darmowe mp3, gdzie znajdę ?

Witam, chcę ściągnąć mp3 na telefon, ale chodzi mi o darmową muzykę. Proponujecie coś konkretnego z czego jesteście zadowoleni. Z góry dzięki za info. Pozdrawiam.

nerkuś

Posty: 7

 
Tak czy inaczej jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to szukamy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, że nic nie ma, bo jest.

Warszawiak

Posty: 12

 
Dobra jakość za darmo? To chyba nie możliwe. Tak mi się bynajmniej wydaje. Zresztą co tu można odszukać na takich darmówkach. Pod względem darmowych mp3 przydałaby się jakaś świeżość na naszym internetowym rynku:) nie sądzicie? Pozdrowionka.

mateo29

Posty: 18

 
Nie lubię bawić się z tymi programami do ściągania muzyki. To nie dla mnie, weszłam na waszą stronkę, którą polecaliście i rzeczywiście jest sporo darmowych mp3, które są warte uwagi i downloadu.

NowePRO

Posty: 21

 
Nie lubię bawić się z tymi programami do ściągania muzyki. To nie dla mnie, weszłam na waszą stronkę, którą polecaliście i naprawdę jest mnóstwo darmowych mp3, które są warte uwagi i downloadu.

Januszek

Posty: 14

 
Tutaj macie fajny portal z muzyką, mp3 za darmo – utwory nowe i naprawdę jest w czym wybierać. Bardzo duża baza v. Na pewno wam się spodoba. Dajcie znać, czy wpadło wam coś w ucho:)

czdeRRR

Posty: 14

 
A mój telefon padł i również cała muzyka. Jestem tu na forum i na pewno skorzystam z waszych poleceń jakiejś darmowej muzy. Mam nadzieję, iż nie trzeba się rejestrować na tej stronce i płacić za te mp3 na telefon. Kiedyś się naciąłem więc teraz jestem ostrożny:) pozdrawiam i życzę wszystkim owocnego downloadu.

Gucio

Posty: 14

 
Zawsze ściągałam mp3 za darmo i jakoś nie trafiłam nigdy na miejsce gdzie mnie oszukali, że później trzeba było zapłacić. Trzeba dobrze czytać to co malutkim druczkiem na dole strony lub w regulaminie;)

johncena67

Posty: 14

 
Stosownie to trudno odszukać w sieci jakąś fajną stronkę z mp3 za darmo. Mnie osobiście nigdy nie udało się pod tym względem odszukać coś co mógłbym innym polecić. Dlaczego tak jest? Bowiem trzeba kochani zapłacić:) i nie myślcie sobie, że kiedykolwiek będzie w przeciwnym razie.

Imbirrr4

Posty: 26

 
Hej, pomogliście mi bardzo:) Niezwykle dzięki. Bo nie miałam okazji odszukać tak fajnego miejsca z muzyką. Jak dla mnie jest wystarczający, pościągałam sobie mp3 za darmo takie jak chciałam i jestem happy:)

bajubaju

Posty: 12