Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Zamiana SMS na punkty, co polecicie ?

Zamiana SMS na punkty, co polecicie ?

Hej, ostatnio znalazłam stronę, gdzie można zamieniać zaległe środki z konta na pieniądze albo kupony rabatowe. Mam trochę obaw, a wy co o tym sądzicie. Czy to w ogóle bezpieczna transakcja i działa:)

Złoty

Posty: 11

 
Dzięki temu, że tutaj robię sobie wypłatę prowizji za punkty http://zamiensms.pl zawsze parę złotych dodatkowo wpadnie;) Serwis oceniam dobrze, mają dużo rozwiązań kwestii zalegających na koncie środków.

dobruś00

Posty: 18

 
Jak ktoś nie wygaduje tego co musi zasilić to nie ulega wątpliwości, iż jest to wręcz idealny sposób na jakąkolwiek korzyść:) Zgłębiłam tę ofertę z kuponami rabato i zarejestrowałam się, albowiem być może kiedyś się przyda. Na dzień dzisiejszy nie, natomiast nigdy nie mów nigdy.

Mnert67

Posty: 7

 
Fajna sprawa. Moja mama kiedyś mi wspominała o zamianie środków zaległych z konta, lecz za niezmiernie jej nie słuchałam, teraz widzę, iż to się rzeczywiście opłaca. Rejestruję się!!!

zabawaa

Posty: 18

 
Wiadomo, że ci wszystkiego nie zwrócą, ale to i tak jakaś opcja odzyskania niewypłaconych środków na koncie. Też muszą zarobić:) Ale tu jest dobrze jeśli chodzi o przelicznik pieniędzy na punkty i dlatego korzystam z tego serwisu choć rejestrowałem się na kilku.

Black_Riot

Posty: 13

 
To nie żadna ściema, ani naciąganie ludzi na pieniądze. Cała rzecz w tym, że po prostu można odzyskać kasę z konta. Na moim zebrało się sporo niewypłaconych środków na koncie, dlatego szukałem jakiegoś rozwiązania. Teraz stale zlecam sobie przelew i kasa przydaje się choćby na weekendowy wypad do pubu;)

namok

Posty: 6

 
Ci, którzy narzekają nie maja racji, są Polakami więc wybaczam im tę narodową cechę;) A serio to bardzo dobry pomysł, żeby zdobyć jakieś kupony rabatowe za niewykorzystane pieniądze na telefonie. Większość z nas tak ma i to właśnie do nas skierowana jest usługa jak dla mnie idealna. Serwis działa bez zarzutów, polecam.

POGROMCA_KELT

Posty: 12

 
Nie powiem, albowiem mnie akurat takie konto paysafecard przydało się już kilkukrotnie. Niezmiernie chwalę sobie to rozwiązanie, myślałem, iż to raczej ściema, natomiast korzyści są, więc korzystam i polecam nie ulega wątpliwości wszystkim.

Kirrin45

Posty: 23

 
Serwis jak najbardziej z mojej perspektywy zasługuje na uwagę. Wcześniej nie spotkałem się z tą zamianą SMS na punkty, ale widzę, że jest to jak najbardziej korzystna transakcja dla wszystkich którym pieniądze się kumulują lub co gorsza muszą je stracić.

Wacław

Posty: 18