Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

torba zakupowa z włóczki, jaki sklep ?

torba zakupowa z włóczki, jaki sklep ?

W ofercie sklepu internetowego znalazłam bardzo oryginalne torebki z włóczki. Jak to się nosi i da się to prać?

100%UP

Posty: 1

 
Mam taką małą torebkę i nie widać po niej zużycia. Według mnie to doby materiał o ile jest to prawdziwa bawełna. To trzeba będzie bardzo dokładnie sprawdzać. Częstokroć zdarzają się jakieś podróbki i wtedy nie wygląda to najlepiej, a już na pewno nie jest zbyt trwałe.

masazzer4

Posty: 14

 
Mam okrągłą torebkę z włóczki i jestem zadowolona. Ma taki piękny kolor wrzosowy. Dla mnie super. Polecam, jeśli ktoś ceni sobie nieprzeciętny wygląd. Taka torebka jak najniezwyklej się do tego nadaje. Korzystam z niej od miesięcy i nie mam z nią problemów. Naprawdę na deszcz trzeba uważać, niemniej jednak to nie kłopot dla mnie.

dermuster

Posty: 7

 
Jeżeli chcecie zamówić torebkę z bawełny organicznej to na https://www.anntonny.com jej odnajdziecie. Robię tutaj zakupy i jestem niezwykle zadowolona. To są stylowe, eleganckie torebki. Wykonane są z najlepszych i najtrwalszych materiałów, wobec tego mnie się podobają.

Miki

Posty: 6

 
Widziałam, że torebek jest naprawdę bardzo różne. Można je stosować, na co dzień i na spotkanie w klubie. Jest to materiał bardzo uniwersalny, dlatego sprawdza się w każdej sytuacji. Sama posiadam kilka takich torebek i uważam, że pasują i do sukienki i do innych strojów. Polecam przejrzeć sobie takie oferty i wyrobić sobie zdanie.

TomekK

Posty: 3

 
Widziałam, iż torebek jest faktycznie bardzo inne. Można je stosować, na co dzień i na spotkanie w klubie. Jest to materiał bardzo uniwersalny, dlatego sprawdza się w każdej sytuacji. Sama posiadam kilka takich torebek i uważam, iż pasują i do sukienki i do innych strojów. Polecam przejrzeć sobie takie oferty i wyrobić sobie zdanie.

Różyczka

Posty: 3